Jasny stolik z marmurem, jasna ława stylowa

Galeria zdjęć

Jasna ława stylowa

Jasna ława stylowa

Powrót

Instagram

Stylowe stoliki

Stylowe stoliki. W każdym modelu stolika znajdują sie dodatkowe elementy jak stoliki boczne czy konsoli na przedpokój pasujące kolorystycznie do danego modelu.

Nasze produkty to przemyślany projekt i staranne wykonanie zadecydowały o wyjątkowej estetyce prezentowanych stolików. Proponujemy modele o okrągłym ,owalnym, czy prostokątnym kształcie blatu, który podtrzymują misternie wykonane stelaże nóżek – niekiedy prostych, innym razem bardzo dekoracyjnych.

Wiele z proponowanych egzemplarzy to meble stylowe amerykańskie, odzwierciedlające tamtejsze zamiłowanie do przepychu. Innym razem są to piękne dekoracje gabinetowe, czy modele o rustykalnym charakterze. Dostępne w naszej ofercie stoliki to przedmioty wykonane z wysokiej jakości surowców – w wielu egzemplarzach widać efektowne połączenie drewna ze szkłem bądź klejonym marmurem i okuciami.

Stylowe stoliki, stoliki boczne, stoliki z marmurem, zdobione, klasyczne, nowoczesne i drewniane. Trwała konstrukcje, jakość wykonania. Ekspozycja w Płocku. Meble Rusinek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie można zobaczyć wiele flagowych modeli z naszej oferty mebli stylowych. Salon meblowy na Kobylińskiego 39.

O firmie, Domator Agnieszka RusinekMeble do salonu, Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe,gabinety, lampy i stoliki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w dziale OFERTA.

Firma Domator Agnieszka Rusinek na dzień dzisiejszy sprzedaje swoje towary w Płocku -al.Kobylińskiego 39, gdzie też znajduje się ekspozycja.
Zapraszamy wszystkich Klientów do odwiedzenia naszych pawilonów handlowych w Płocku (al.Kobylińskiego 39), oraz życzymy udanych zakupów.

Dla klientów przyjeżdżających z odległych miejscowości ,lub z zagranicy możliwe jest obejrzenie ekspozycji w innych godzinach niż godziny pracy firmy, jak również w niedzielę. Warunkiem jest jednak wcześniejsze uzgodnienie tego telefonicznie. Salon Płock, ul Kobylińskiego 39. Zapraszamy serdecznie.