Meble biurowe

Meble Stylowe Rusinek, Meble biurowe

 

Ekskluzywne meble biurowe King Royal
Nadają gabinetom dystyngowanego charakteru, a do biur wprowadzają nutę elegancji w najlepszym wydaniu. Stylowe meble gabinetowe pozwalają w bardzo efektowny sposób zaaranżować przestrzeń pracy, jednocześnie są to konstrukcje w pełni funkcjonalne i doskonale odpowiadające potrzebom użytkowników. W klasycznych, kolonialnych, czy rustykalnych kształtach kryją się nowoczesne rozwiązania, umożliwiające pracę z komputerem.

Proponujemy wysokiej klasy meble amerykańskie, wykonane z dbałością o efektowną i trwałą formę. Regały na książki, sekretarzyki, biurka wykonane zostały z drewna z wykorzystaniem detali metalowych bądź żeliwnych. W przestrzeniach gabinetowych będą fantastycznie komponowały się z nimi stylowe sofy, eleganckie fotele, czy klasyczne szezlongi. Proponujemy elementy pozwalające na kompletne wyposażenie biura bądź gabinetu.

Meble biurowe stylowe

Niepowtarzalny wygląd nada Państwu gabinetowi wspaniałego stylu. Istnieje możliwość zamówienia poszczególnych elementów aby dopasować zestaw do swoich potrzeb. W ofercie znajdują się biurka stylowe, krzesła stylowe, regały stylowe. Ekspozycja w Płocku Salon meblowy King Royal Rusinek. Płock, ulica Kobylińskiego 39. Możliwość umówienia poza godzinami pracy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wszystkie sprzedawane meble stylowe są nowe. Istnieje możliwość wysyłki pod wskazany adres po uprzednim kontakcie i ustaleniu. Producent stylowe meble używa specjalnej nowoczesnej technologii do tworzenia ekskluzywnych mebli do salonu i innych pomieszczeń, sprawia to że produkty są trwałe na uszkodzenia, wilgoć i inne czynniki. Materiały użyte do produkcji są pokryte specjalną warstwą teflonu aby lepiej usuwać zabrudzenia bez potrzeby stosowania silnych środków chemicznych które powodują niszczenie materiałów. Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe,gabinety, lampy i stoliki.

O naszej firmie: https://stylowemebleplock.pl/index.php/o-firmie/

Zapraszamy również na naszą stronę www.mebleamerykanskie.pl