Stylowe stoliki

Stylowe stoliki

Stylowe stoliki. W każdym modelu stolika znajdują sie dodatkowe elementy jak stoliki boczne czy konsoli na przedpokój pasujące kolorystycznie do danego modelu.

Nasze produkty to przemyślany projekt i staranne wykonanie zadecydowały o wyjątkowej estetyce prezentowanych stolików. Proponujemy modele o okrągłym ,owalnym, czy prostokątnym kształcie blatu, który podtrzymują misternie wykonane stelaże nóżek – niekiedy prostych, innym razem bardzo dekoracyjnych.

Wiele z proponowanych egzemplarzy to meble stylowe amerykańskie, odzwierciedlające tamtejsze zamiłowanie do przepychu. Innym razem są to piękne dekoracje gabinetowe, czy modele o rustykalnym charakterze. Dostępne w naszej ofercie stoliki to przedmioty wykonane z wysokiej jakości surowców – w wielu egzemplarzach widać efektowne połączenie drewna ze szkłem bądź klejonym marmurem i okuciami.

Stylowe stoliki, stoliki boczne, stoliki z marmurem, zdobione, klasyczne, nowoczesne i drewniane. Trwała konstrukcje, jakość wykonania. Ekspozycja w Płocku. Meble Rusinek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie można zobaczyć wiele flagowych modeli z naszej oferty mebli stylowych. Salon meblowy na Kobylińskiego 39.

Zapraszamy również na naszą drugą stronę http://amerykanskiemeble.com.pl/

stylowe stoliki

stylowe stoliki T-499 https://stylowemebleplock.pl/index.php/stylowy-stolik-st-t499/