Meble do jadalni stylowe 500

Galeria zdjęć

Meble do jadalni stylowe 500

Meble do jadalni stylowe 500

Powrót

Model 803

Meble do jadalni stylowe 500
Zestaw 803

Meble Rusinek, Meble Stylowe, Meble do jadalni, zestaw stołowy stylowy, witryna stylowa. Sklep Płock Zapraszamy. Płock, ul.Kobylińskiego 39. Duża ekspozycja.

Nasza strona gdzie zajmujemy się fotografią TUTAJ

Wszystkie sprzedawane meble stylowe są nowe. Istnieje możliwość wysyłki pod wskazany adres po uprzednim kontakcie i ustaleniu. Producent stylowe meble używa specjalnej nowoczesnej technologii do tworzenia ekskluzywnych mebli do salonu i innych pomieszczeń, sprawia to że produkty są trwałe na uszkodzenia, wilgoć i inne czynniki. Materiały użyte do produkcji są pokryte specjalną warstwą teflonu aby lepiej usuwać zabrudzenia bez potrzeby stosowania silnych środków chemicznych które powodują niszczenie materiałów. Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe, gabinety, lampy i stoliki.

Stylowe meble stołowe oferowane przez naszą firmę są nowe i oryginalne. W ofercie najdą Państwo stylowe witryny, stylowe krzesła, stylowe stoły, stylowe barki i wiele innych. Poszczególne zestawy utrzymane są w różnych stylach – renesansowym, barokowym, Empire, Shabby Chic, a także klasycznym. Daje to możliwość dopasowania do istniejącego bądź planowanego wystroju. Dla klientów przyjeżdżających z odległych miejscowości ,lub z zagranicy możliwe jest obejrzenie ekspozycji w innych godzinach niż godziny pracy firmy, jak również w niedzielę. Warunkiem jest jednak wcześniejsze uzgodnienie tego telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Starannie wykonane meble stołowe, niezmiernie wygodne. Doskonale współgrają z gatunkowymi i miłymi w dotyku materiałami obiciowymi. Stylowe komplety wypoczynkowe łączą przemyślaną konstrukcję z efektownym wyglądem i komfortem użytkowym. Wykonane z solidnych materiałów. Trwałe i solidne. Komfort gwarantowany. Gorąco zapraszamy!