Stylowa Sypialnia 2161, łóżko tapicerowane skórą

Galeria zdjęć

 

Stylowa Sypialnia 2161

Powrót

Instagram

Stylowa Sypialnia 2161

Meble stylowe do sypialni King Royal to prawdziwie królewskie łoża pozwolą na wypoczynek w komfortowych warunkach. Z myślą o wygodzie naszych Klientów oraz pragnąc zapewnić spokojny sen zaproponowaliśmy w naszej ofercie wyjątkowe, ekskluzywne meble stylowe do sypialni. Obszerne łóżka z odpowiednio dobranym materacem pozwolą każdemu zregenerować siły po ciężkim dniu. Meble są wyjątkowo efektowne. Różnorodność wzorów i szeroka skala kolorów pozwalają na wybór mebli ekskluzywnych, odpowiednich do każdego wnętrza.

Wśród prezentowanych rozwiązań znajdują się nie tylko łoża, ale również szafy, szafki nocne, komody. W zależności od linii odznaczają się odmiennym wzornictwem. Dzięki temu stanowią efektowne wyposażenie sypialni.

Sypialnia jest jedną z najpopularniejszych modeli z naszej oferty. Łózko występuje w 2 rozmiarach i różnych wariatnach. Do każdego łóżka należy zakupić stelaż oraz materac. Posiadają one amerykańskie wymiary przeliczane z cali, dlatego też wymiary naszych stylowych meble są inne niż te w europie.

Ten z naszej oferty z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wiele innych modeli jest również dostępnych w zakładne Stylowa sypialnia.

Stylowe meble do sypialni


Starannie wykonane, niezmiernie wygodne. Doskonale współgrają z gatunkowymi i miłymi w dotyku materiałami obiciowymi. Stylowe komplety do sypialni łączą przemyślaną konstrukcję z efektownym wyglądem i komfortem użytkowym.
Meble posiadają bardzo wygodne oparcia i miękkie siedziska, które pozwalają przyjemnie spędzić czas podczas lektury książki, czy oglądając film. Warszawa, Kraków , Katowice, Gdańsk, Białystok, Poznań, Łódź i Szczecin to główne miasta z których pochodzą nasi zadowoleni klienci. Często w te rejony wysyłamy nasze meble stylowe King Royal. Stylowa sypialnia

Poszczególne zestawy utrzymane są w różnych stylach – renesansowym, barokowym, Empire, Shabby Chic, a także klasycznym. Daje to możliwość dopasowania do istniejącego bądź planowanego wystroju.

Firma Domator Agnieszka Rusinek na dzień dzisiejszy sprzedaje swoje towary w Płocku -al.Kobylińskiego 39, gdzie też znajduje się ekspozycja.
Zapraszamy wszystkich Klientów do odwiedzenia naszych pawilonów handlowych w Płocku (al.Kobylińskiego 39), oraz życzymy udanych zakupów.