Sypialnia Stylowa 803, meble do sypialni

Galeria zdjęć

Sypialnia Stylowa 803

Sypialnia Stylowa 803

Powrót

Instagram

Sypialnia Stylowa 803

Meble stylowe do sypialni King Royal to prawdziwie królewskie łoża pozwolą na wypoczynek w komfortowych warunkach. Z myślą o wygodzie naszych Klientów oraz pragnąc zapewnić spokojny sen zaproponowaliśmy w naszej ofercie wyjątkowe, ekskluzywne meble stylowe do sypialni. Obszerne łóżka z odpowiednio dobranym materacem pozwolą każdemu zregenerować siły po ciężkim dniu. Meble są wyjątkowo efektowne. Różnorodność wzorów i szeroka skala kolorów pozwalają na wybór mebli ekskluzywnych, odpowiednich do każdego wnętrza.

Wśród prezentowanych rozwiązań znajdują się nie tylko łoża, ale również szafy, szafki nocne, komody. W zależności od linii odznaczają się odmiennym wzornictwem. Dzięki temu stanowią efektowne wyposażenie sypialni.

Sypialnia Stylowa 553 jest jedną z najpopularniejszych modeli z naszej oferty. Łózko występuje w 2 rozmiarach i różnych wariatnach. Do każdego łóżka należy zakupić stelaż oraz materac. Posiadają one amerykańskie wymiary przeliczane z cali, dlatego też wymiary naszych stylowych meble są inne niż te w europie.

Stylowa sypialnia z naszej oferty z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wiele innych modeli jest również dostępnych w zakładne Stylowa sypialnia.

Stylowe meble do sypialni

Starannie wykonane, niezmiernie wygodne. Doskonale współgrają z gatunkowymi i miłymi w dotyku materiałami obiciowymi. Stylowe komplety do sypialni łączą przemyślaną konstrukcję z efektownym wyglądem i komfortem użytkowym.
Meble posiadają bardzo wygodne oparcia i miękkie siedziska, które pozwalają przyjemnie spędzić czas podczas lektury książki, czy oglądając film. Warszawa, Kraków , Katowice, Gdańsk, Białystok, Poznań, Łódź i Szczecin to główne miasta z których pochodzą nasi zadowoleni klienci. Często w te rejony wysyłamy nasze meble stylowe King Royal. Stylowa sypialnia

Poszczególne zestawy utrzymane są w różnych stylach – renesansowym, barokowym, Empire, Shabby Chic, a także klasycznym. Daje to możliwość dopasowania do istniejącego bądź planowanego wystroju.

Firma Domator Agnieszka Rusinek na dzień dzisiejszy sprzedaje swoje towary w Płocku -al.Kobylińskiego 39, gdzie też znajduje się ekspozycja.
Zapraszamy wszystkich Klientów do odwiedzenia naszych pawilonów handlowych w Płocku (al.Kobylińskiego 39), oraz życzymy udanych zakupów.

Sypialnia Stylowa 803, meble do sypialnia
Sypialnia Stylowa 803, meble do sypialnia