Solik marmurowy 9038, ława marmurowa

Galeria zdjęć

Solik marmurowy 9038

Solik marmurowy 9038

Powrót

Instagram

ylowe stoliki

Stylowe stoliki. W każdym modelu stolika znajdują sie dodatkowe elementy jak stoliki boczne czy konsoli na przedpokój pasujące kolorystycznie do danego modelu.

Nasze produkty to przemyślany projekt i staranne wykonanie zadecydowały o wyjątkowej estetyce prezentowanych stolików. Proponujemy modele o okrągłym ,owalnym, czy prostokątnym kształcie blatu, który podtrzymują misternie wykonane stelaże nóżek – niekiedy prostych, innym razem bardzo dekoracyjnych.

Wiele z proponowanych egzemplarzy to meble stylowe amerykańskie, odzwierciedlające tamtejsze zamiłowanie do przepychu. Innym razem są to piękne dekoracje gabinetowe, czy modele o rustykalnym charakterze. Dostępne w naszej ofercie stoliki to przedmioty wykonane z wysokiej jakości surowców – w wielu egzemplarzach widać efektowne połączenie drewna ze szkłem bądź klejonym marmurem i okuciami.

Stylowe stoliki, stoliki boczne, stoliki z marmurem, zdobione, klasyczne, nowoczesne i drewniane. Trwała konstrukcje, jakość wykonania. Ekspozycja w Płocku. Meble Rusinek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie można zobaczyć wiele flagowych modeli z naszej oferty mebli stylowych. Salon meblowy na Kobylińskiego 39.

O firmie, Domator Agnieszka RusinekMeble do salonu, Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe,gabinety, lampy i stoliki.

Wszystkie sprzedawane meble stylowe są nowe. Istnieje możliwość wysyłki pod wskazany adres po uprzednim kontakcie i ustaleniu. Producent stylowe meble używa specjalnej nowoczesnej technologii do tworzenia ekskluzywnych mebli do salonu i innych pomieszczeń, sprawia to że produkty są trwałe na uszkodzenia, wilgoć i inne czynniki. Materiały użyte do produkcji są pokryte specjalną warstwą teflonu aby lepiej usuwać zabrudzenia bez potrzeby stosowania silnych środków chemicznych które powodują niszczenie materiałów. Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe, gabinety, lampy i stoliki.