Stoliki komplet drewniane 317

Galeria zdjęć

Stoliki komplet drewniane 317

Stoliki komplet drewniane 317

Powrót

Instagram

Stylowe stoliki

Stylowe stoliki. W każdym modelu stolika znajdują sie dodatkowe elementy jak stoliki boczne czy konsoli na przedpokój pasujące kolorystycznie do danego modelu.

Nasze produkty to przemyślany projekt i staranne wykonanie zadecydowały o wyjątkowej estetyce prezentowanych stolików. Proponujemy modele o okrągłym ,owalnym, czy prostokątnym kształcie blatu, który podtrzymują misternie wykonane stelaże nóżek – niekiedy prostych, innym razem bardzo dekoracyjnych.

Wiele z proponowanych egzemplarzy to meble stylowe amerykańskie, odzwierciedlające tamtejsze zamiłowanie do przepychu. Innym razem są to piękne dekoracje gabinetowe, czy modele o rustykalnym charakterze. Dostępne w naszej ofercie stoliki to przedmioty wykonane z wysokiej jakości surowców – w wielu egzemplarzach widać efektowne połączenie drewna ze szkłem bądź klejonym marmurem i okuciami.

Stylowe komplety wypoczynkowe, starannie wykonane, niezmiernie wygodne. Doskonale współgrają z gatunkowymi i miłymi w dotyku materiałami obiciowymi. Stylowe komplety wypoczynkowe łączą przemyślaną konstrukcję z efektownym wyglądem i komfortem użytkowym.
Meble posiadają bardzo wygodne oparcia i miękkie siedziska, które pozwalają przyjemnie spędzić czas podczas lektury książki, czy oglądając film. Warszawa, Kraków , Katowice, Gdańsk, Białystok, Poznań, Łódź i Szczecin to główne miasta z których pochodzą nasi zadowoleni klienci. Często w te rejony wysyłamy nasze meble stylowe King Royal.

Stylowe stoliki, stoliki boczne, stoliki z marmurem, zdobione, klasyczne, nowoczesne i drewniane. Trwała konstrukcje, jakość wykonania. Ekspozycja w Płocku. Meble Rusinek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie można zobaczyć wiele flagowych modeli z naszej oferty mebli stylowych. Salon meblowy na Kobylińskiego 39. Zapraszamy do naszego sklepu w Płocku

O firmie, Domator Agnieszka RusinekMeble do salonu, Meble Stylowe King Royal to nasza specjalność. Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja na terenie Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Ekskluzywnych mebli stylowych z kolekcji King Royal. Obecna oferta handlowa jest oparta na towarach importowanych w przeważającej części z U.S.A. Są to m.in. meble stołowe, sypialniane, komplety wypoczynkowe,gabinety, lampy i stoliki.